מגדל מקפת – סקירת קרן הפנסיה

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

מגדל מקפת

בנין מגדל מקפת פתח תקוה

בנין מגדל מקפת פתח תקוה

מגדל מקפת היא קרן הפנסיה השנייה בגודלה בישראל. היא נרכשה על ידי מגדל מהמדינה , לאחר הלאמת קרנות הפנסיה הוותיקות והא מהווה את הקרן ההמשכית לקרן הפנסיה הוותיקה מקפת מיסודה של ההסתדרות הכללית. 

כיום פועלת מגדל מקפת כחלק מקבוצת מגדל ומכלול הפתרונות של הקבוצה לתחום חיסכון ארוך ומציעה פתרונות ביטוח פנסיוני במסגרת קרן הפנסיה , קרנות השתלמות וקופות גמל. ההצטרפות לקרן פנסיה מקפת היא באמצעות סוכני ביטוח או אנשי מכירות של הקרן המטפלים במעסיקים באופן ישיר.

אתר הכלכלן מציע שירות פרטי בתשלום מול מגדל מקפת טלפון שירות לקוחות . השירות ניתן באופן פרטי על ידי סוכני ביטוח מורשים ובעלי רישיון 

טלפונים של שירות לקוחות מגדל מקפת

טלפון מקפת 03-9201030

דואר אלקטרוני מקפת פנסיה mokedpe@migdal.co.il

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

 

מודעות גוגל