חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט

Reading Time: 2 minutes

חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט

והריי החדשות חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט קבלה רישיון חברת ביטוח ותחל לפעול בקרוב באמצעות אתר אינטרנט. החדשות ברחבה – נחכה ונראה האם מחיר הביטוח באינטרנט יהיו זולים יותר מאשר סוכן הביטוח או חברות ביטוח ישיר ובעיקר איך יהיה השירות של חברות ביטוח באינטרנט

חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט

חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט rawpixel

חברת ביטוח חדשה wesure ביטוח באינטרנט

כחודש לאחר שחברת הביטוח ליברה של אתי אלישקוב , לשעבר מנכל חברת הביטוח הכשרה , קבלה רישיון חברת ביטוח , המפקח על הביטוח נתן רישיון לחברת ביטוח חדשה באינטרנט. 

הופעת חברת ביטוח חדשה wesure תוסיף נתח נוסף לתחום הביטוח הישיר שכבר הפך להיות חלק משמעותי בענף הביטוח בישראל. 

חברת הביטוח  ווישור חברה לביטוח בע”מ באינטרנט תפעל בתחום הביטוח האלמנטרי שכולל בשלב הראשון : 

  • ביטוח רכב חובה
  • ביטוח רכב מנועי
  • ביטוח רכוש עצמי וצד ג’
  • ביטוח דירה

חברת הביטוח תאפשר טיפול ממוחשב ( דיגיטלי ) במחזור חיי הפוליסה החל משלב הצעה לביטוח והצעת המחיר לביטוחים ועד לשלב תשלום תביעות למבוטחים. 

הפעלת חברת ביטוח דיגטלית מצריכה משאבים רבים בצד המחשוב ומערכות המידע הן בצד המכירה ועיצוב אתר אינטרנט שיאפשר מכירת פוליסות ביטוח בצורה קלה ופשוטה ללקוח הסופי והן בצד התפעול של פוליסות ביטוח , תהליך מסובך בפני עצמו. 

ביטוח באינטרנט או ביטוח ישיר או סוכן ביטוח

אם המבוטח הסביר היה נשאל אם הוא מתכוון לעשות עסקה של של  2 מליון שקל באמצעות האינטרנט לא בטוח שהוא היה ממהר לבצע אותה. 

בביטוח דירה זוהי עסקה ממוצעת לחלוטין. תמורת פרמיה של כמה מאות שקלים אנו רוכשים ביטוח בהיקף של כשני מליון שקלים. עד סוף שנות התשעים היינו פונים לסוכן הביטוח שלנו וסומכים עליו בעיניים עצומות. 

חברות ביטוח ישיר פרצו לשוק תחת הטיקט של המחיר. באתי בגלל המחיר נשארתי בגלל השירות והצליחו להשליך עוגן בענף הביטוח הישראלי. 

הלקוח הישראלי אוהב את המחיר הנמוך , אבל ענף הביטוח הוא יוצא דופן שכן מדובר בהבטחת הרכוש הקיים לאורך זמן ושלא בדומה לטיסה מוזלת לחול , טעות בעריכת הפוליסה יכולה לעלות למשפחה ברכושה היקר ביותר. 

מה עדיף ביטוח ישיר או סוכן ביטוJ

wesure  איתור חברה ברשם החברות 

חברת הביטוח החדשה נרשמה ברשם החברות ולהלן הפרטים באתר רשם החברות ” 

פרטי תאגיד
שם בעברית: ווישור חברה לביטוח בע”מ
שם באנגלית: WESURE INSURANCE COMPANY LTD
תאריך התאגדות: 01/01/2018
תיאור חברה: לעסוק בביטוח , כמבטח ישראלי בהתאם להוראות חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח) התשמ”א -1981 או כל חוק אחר שיבוא במקומו (להלן:”חוק הביטוח”) וכן בכל עיסוק חוקי אחר אשר לא נאסר על מבטח לעסוק בו. 

חברת ביטוח חדשה wesure חדשות הביטוח של ישראל ביטוח באינטרנט רכישת ביטוח באמצעות האינטרנט וביטוחים ישירים מה עדיף למבוטח סוכן ביטוח או ישיר

מצאתם טעות בכתבה  ? שלחו לנו ונתקן