כך ניתן לבצע בהצלחה איתור כספי נפטרים

פרסומות גוגל

הכלכלן 2018

גולשים יקרים אתר הכלכלן הנו אתר בבעלות פרטית ללא זיקה לגופים המסוקרים באתר. התוכן באתר נכתב על ידי כלכלנים מנוסים עם אוריינטציה צרכנית במטרה שתפיקו את המיטב מהתכנים המקצועיים באתר בתחומי פנסיה ביטוח קופות גמל החזרי מס הכנסה ומימוש זכויות ביטוח לאומי . ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות פרטי ומקצועי בתשלום . נשמח לקבל מכם תגובות ושאלות וכן התייחסות לכתבות המופיעות באתר . גלישה נעימה באתר הכלכלן

איתור כספי נפטרים

מי לא מכיר את תחושת ההחמצה כאשר בירושה של קרוב יקר נראה שחסר הרבה מאד כסף. התחושה הזו מלווה את מרבית הישראלים שנגשים לממש ירושה שזכו בה מכח היותם שאירים או יורשים על פי צוואה של קרוב משפחה.

אתר הכלכלן מציע שירות בלעדי הכולל איתור כספי נפטרים ב 150 גופים במדינת ישראל המנהלים כספים אבודים , כספים ללא דורש וכספי ירושה של אנשים שנפטרו. לפרטים נוספים השאירו הודעה באתר. השירות כרוך בתשלום וכולל ליווי מלא עד קבלת הכספים.  

איתור כספי נפטרים היכן הכסף  ?  

הכספים האבודים של אנשים שנפטרו נמצאים במוסדות פינסיים במדינת ישראל. החל מבנק ישראל ועד לאגודות אשראי , בנקים שפעלו בעבר ומוזגו לבנקים שפועלים כיום , נאמנים המנהלים כספי בנקים וחברות ביטוח שפעלו בעבר ועוד כ 200 קופות הפועלות כיום במדינת ישראל. כל אלו אינם רודפים אחרי היורשים או אחר השאירים ולעיתים אף אינם יודעים כלל על פטירת בעלי הכספים. 


תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632



מופעל ע”י Fast Secure Contact Form

חמש סיבות טובות לבצע תכנון פיננסי לחץ כאן | איך לבחור הלוואה זולה | רשימת בנקים

בדיקת פוליסות ביטוח | מאמרים פיננסיים חשובים במיוחד  | תאום מס באינטרנט

 

מודעות גוגל