בדיקת פוליסה במגדל

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

בדיקת פדיון וחיסכון בפוליסות של מגדל

בדיקת החיסכון בקופות גמל חברות ביטוח פוליסות קרן פנסיה ביטוח מנהלים ביטוח עצמאים קרן השתלמות טעויות נפוצות בחישוב חיסכון בדיקת פוליסות וחיסכון בפוליסות הביטוח של חברת מגדל מצריכה היכרות עמוקה עם מבנה הפוליסה , עם צורת החישוב ועם הכשלים האפשריים בכל סוג של פוליסה . צוות אתר הכלכלן פתח תוכנה ייחודית ובלעדית לבדיקת פוליסות בחברת מגדל .

 

בדיקת פוליסה במגדל כוללת חישוב של התשלומים לפוליסה , שחזור של ההצעה לביטוח , מעקב אחר טעויות לאורך ניהול הכספים מיום הקמת הפוליסה ועד להווה וחישוב פוליסה במגדל בצורה מדוייקת.

חישוב פוליסות בחברת מגדל על ידי כלכלן מומחה

למניעת הפסדים השאירו פרטים 

פוליסות הביטוח של מגדל הן הנפוצות בשוק הביטוח. החברה שווקה בעבר גם פוליסות צמודות מדד ומבטיחות תשואה שבהן מתגלות מעת לעת טעויות.

בדיקת  פוליסה נעשית ע"י יועץ מקצועי. כל בדיקת פוליסה בחברת מגדל מתחילה בפגישה אישית עם הלקוח ובסקירה של הפוליסות הנבדקות. בפגישה הראשונה נבדקים החומרים הראשוניים ומתקבלת החלטה אילו חומרים יש לדרוש מחברת הביטוח ואילו חומרים יש לדרוש מסוכן הביטוח. 

 

פנה כעת לקבלת פרטים אודות בדיקת פוליסה באמצעות צוות אתר הכלכלן 

השאר פרטים או חייג  058-4363632 

 

בדיקת פוליסה – המפקח על הביטוח גילה טעויות חמורות

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

בדיקת פוליסה בחברת מגדל כוללת בדיקת פוליסה וחישוב חיסכון בכל החברות של חברת מגדל בעבר. בדיקת פוליסה בחברת הביטוח שמשון , בדיקת פוליסה במעוז , בדיקת פליסה בסלע ובדיקת פוליסה של הסנה חברה לביטוח שחלקה נרכש והתמזג לתוך מגדל חברה לביטוח שנמצאת כיום בשליטו של איש העסקים הוותיק שלמה אליהו .

  איתור כספים | נכות | תביעות ביטוח | בדיקת פנסיה חישוב פיצויים | ביטוח חיים 

אובדן כושר עבודה | נכות מתאונה | ריסק חד פעמי | ריסק המשולם כקצבה 

ביטוח סיעודי פיצוי למקרה של מחלה קשה

החזרי מס ללא דמי פתיחת תיק – עכשיו באתר INFOTAX.CO.IL

מודעות גוגל