הר הכסף

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

פדיון כספים מהר הכסף 

שירות פרטי בתשלום למשיכת כספי הר הכסף

צלצלו לפדיון כספים מהיר 058-4363632
הר הכסף

בשנת 2013 חנך משרד האוצר את שירות הר הכסף. השירות החינמי של משרד האוצר מציג לחוסך את חלק מהמקומות שבהם אמורים להיות לו כספים אבודים ונשכחים. עם השקת אתר הר הכסף קרסו מוקדי השירות בשוק הביטוח הפנסיוני והחוסכים מתקשים לבצע פדיון של הכספים העומדים לרשותם. אתר הכלכלן מציע שירות פדיון כספים מהיר מהר הכסף בצורה מהירה ללא תורים והמתנות אין סופיות למוקד השירות של חבורת הביטוח .  

פדיון כספים מהר הכסף הר הכסף 

ללא תורים במוקדי חברות הביטוח והפנסיה 

ללא מילוי טפסים אין סופיים 

ללא עיכובים מיותרים 

ליווי עד לקבלת הכספים מחברות הביטוח לחשבון הבנק שלך 

פדיון כספים מהר הכסף 

שירות פרטי בתשלום למשיכת כספי הר הכסף

צלצלו לפדיון כספים מהיר 058-4363632

פדיון כספים מהר הכסף  – שירות לקוחות פרטי לפדיון כספים מהר הכסף. ללא מתנות לחברות הביטוח וקרנות הפנסיה . שירות מקצועי ואישי ליווי עד לקבלת הכסף מחברות הביטוח לחשבונך 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

שירות פדיון כספים מהר הכסף מאפשר פדיון כספי אבודים ונשכחים, כספי ירושה וכספי חיסכון פנסיוניים. השירות מוצע בתשלום , באופן פרטי על ידי גוף מקצועי המתמחה בפדיון כספים ובהשבת כספי הר הכסף לחוסכים. טיפול בפדיון כספים מהר הכסף כולל את כל הביטוי הטיפול לרבות מילוי טפסים  , החתמת הלקוח , העברה לחברת הביטוח וטיפול בהיבטי מס  , החזרי מס על כספים בהר הכסף וליווי עד קבלת הכספים לחשבון הבנק שלך ישירות מהר הכסף של חברות הביטוח .

איתור כספים אבודים הר הכסף | תכנון פיננסי אישי | קרן השתתלמות | חשבון רדום

 מאמרים | גלובס | ביטוח לאומי | משכנתא | החזרי מס

מודעות גוגל