אישור ניכוי מס מחברת ביטוח

אישור ניכוי מס מחברת ביטוח  
ההפקדות לביטוחי מנהלים  , ביטוחי חיסכון לעצמאים , קרנות פנסיה והשתלמות כולן תכניות שמוכרות במס הכנסה כהוצאה מוכרת.  ההתחשבנות שאיננה דרך תלוש השכר נעשית מול מס הכנסה אחת לשנה באמצעות אישור ניכוי מס שמנפיקה חברת הביטוח. 
 
אישור ניכוי מס על הפקדות שוטפות 
אישור זה מוצג במסגרת הדוח השנתי ובו מצוינת הפרמיה ששולמה לפי סעיף המס הרלוונטי . בעת ביצוע החזר מס לשכירים או עצמאים , עבור תכניות שלא עוברות דרך תלוש השכר יש לצרף את אישור ניכוי מס מחברת הביטוח .  
 
להפקת אישור ניכוי מס מחברת ביטוח יש להתקשר למוקד השירות של חברת הביטוח ולבקש עותק.
דרך נוספת להפיק את האישור היא לבקש את האישור מסוכן הביטוח.
 
אישור ניכוי על תשלום מס על פיצויים ותכנון מס 
סוג שני של אישור ניכוי מס מחברת הביטוח הוא אישור על ניכוי במקור של מס על כספי פיצויים שנדרש במקרים של תכנון מס כגון פריסת פיצויים . 
 
את האישור ניתן לבקש מחברות הביטוח על ידי פניה למוקדי השירות. לטלפונים של מוקדי השירות של כל חברות הביטוח לחץ כאן. 
אפשרות שנייה היא לבקש אישור ניכוי מס באמצעות אתר הכלכלן . אנו מעניקים שירות פרטי ללא המתנה או תורים בעבור תשלום שווה לכל נפש . 

 

 

אתר הכלכלן ! מציע לכם שירות פרטי בחברות הביטוח הפנסיה והגמל המתנות למוקד השירות וללא כאבי ראש מיותרים. צרו אתנו קשר עכשיו ותוך 24 שעות נבצע את העבודה עבורכם במקצועיות וביעילות  

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

Image(s): FreeDigitalPhotos.net