פדיון פוליסה , משיכת כספים

מודעות גוגל

פדיון פוליסות ומשיכת כספים

חברות ביטוח פנסיה קופות גמל

שירות פרטי תוך 24 שעות

 

השאירו פניה באמצעות תיבה הקשר

 צלצלו עכשיו 058-4363632

פדיון פוליסות בחברות הביטוח וקופות הגמל בצורה ביטוחה ומהירה מצריך ידע וניסיון בעבודה מול קופות הגמל וחברות הביטוח. פדיון פוליסה הוא מורכב מכיוון שבעת הפדיון יש לבדוק את סכומי החיסכון בפוליסה ולוודא שהחוסך אינו מפסיד כסף בעת פדיון פוליסה. ההפסד הכספי מפדיון פוליסה נובע בדרך כלל מטעויות חישוב בחברות הביטוח. בעת הפדיון יש לוודא של ההפקדות לפוליסה נרשמו כראוי וחישוב התשואות והעמלות נעשה בצורה הוגנת. 

 

לקראת פדיון פוליסה בחברת ביטוח יש להכין צילום תעודת זהות , צ'ק לדוגמא או אישור ניהול חשבון מהבנק. פדיון פוליסות בחברות ביטוח נעשה תוך 24 שעות. אנו מגישים את הטפסים ומוודאים שחברת הביטוח קבלה את ערכת הטפסים כנדרש. בעת פדיון קופת גמל יש לוודא שהקופה עומדת בכל התנאים וניתן לפדות כספים ללא מס. במידה והקופה עדיין תחת מגבלות מס יש לנו הדרכים המקצועיות להוריד את רמת המס ולעיתים לבטלה כליל. 

פדיון פוליסה באמצעות אתר הכלכלן מקנה לך שקט נפשי , חוסך המתנה במוקדי השירות של החברות ומאפשר לך להנות מכספך ללא החשש שנפלה טעות בחיסכון . 

שירות אישי ומקצועי

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל