צו ירושה עלות

מודעות גוגל

צו ירושה – עלות 

הנפקת צו ירושה + איתור כספים שלמו 2500 שקלים בלבד  

חייגו עכשיו  0528-363632 

עורכי דין מובילים עומדים לרשותכם ! 

במקרים בהם המנוח לא מותיר צוואה מסדירים היורשים את חלוקת העיזבון באמצעות באמצעות צו ירושה . את הצו מנפיק רשם הירושות במשרד הפנים .

לצורך הנפקת צו ירושה נדרש להנפיק קודם לכן תעודת פטירה אותה ניתן להנפיק תוך 14 יום מרגע הפטירה. תהליך הנפקת צו ירושה נעשה על ידי עורך דין .

ID-10095039רק באמצעות אתר הכלכלן  – הסדרת צו ירושה + איתור כספים בכל המוסדות במדינת ישראל השאירו פרטים בתיבת הקשר בעמוד זה או חייגו  058-4363632 

עלות צו ירושה נע בהתאם למקרה. לאחר בקשת הבקשה יש לשלם אגרות הקבועות בחוק שמשולמות ישירות לאוצר המדינה . עלות האגרות לצו ירושה נקבעת על ידי משרד האוצר ולמעט 4 פטורים יש לשלמה במלואה .

עלות צו ירושה באמצעות האתר כולל גם שירות איתור כספים אבודים ונשכחים בכל חברות הביטוח וקרנות הפנסיה בישראל. אנו מאפשרים לכם לבצע בירור מקיף , עמוק ויסודי של הזכויות הכספיות המוקנות לכם בצו הירושה. לאנשים רבים במדינת ישראל כספים אבודים ונשכחים. במקרה זה עלות צו ירושה כולל גם שירות איתור כספים אבודים ונשכחים.

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

  איתור כספים | נכות | תביעות ביטוח | בדיקת פנסיה חישוב פיצויים | ביטוח חיים 

תכנון פיננסי אובייקטיבי INFOBIT.CO.IL


הר הכסף – איתור כספים לנפטרים ולחיים איתור כספי ירושה 


 

מודעות גוגל

כתיבת תגובה