מקדם קצבה מובטח

מודעות גוגל

מקדם קצבה מובטח

בביטוחי מנהלים 

מקדם קצבה – בקרן פנסיה חדשה

השוואה בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים 

 איך לבחור ביטוח מנהלים  

 

ביטוחי המנהלים למטרת קצבה המשווקים כיום ובעבר מתאפיינים במקדם קצבה שנקבע ביום רכישת הפוליסה והוא נקרא מקדם קצבה מובטח. כיום , על אף הדילמה זה מצוי ענף הביטוח האם להמשיך לשווק את המקדם המובטח , זהו עדיים היתרון הבולט היחיד שיש לביטוח מנהלים על פני קרן הפנסיה .

רכישת פוליסה הנושאת מקדם מובטח מקבעת את תוחלת החיים של המבוטח לגיל הכניסה ולמעשה מבטחת אותו מפני הקטנת פנסיה שתתבע בעתיד בשל העליה בתוחלת החיים . בגיל הפרישה תחשב חברת הביטוח את החיסכון הסופי שצבר המבוטח  ואת הסכום הזה היא תחלק במקדם קצבה מובטח. המנה שתתקבל היא הקצבה ( או הפנסיה ) החודשית ההתחלתית שתשולם לפנסיונר. בביטוחי המנהלים הנמכרים כיום הקצבה צמודה למדד רווחי ההשקעות .

ברבות השנים שווק ביטוחי מנהלים עם מקדמי קצבה שונים , לא כולם מובטחים ולמעשה הם אותם מוצרים המייצגים את כשל השוק שבו המבוטחים שלמו את יוקר העמלה של ביטוח מנהלים אך קבלו מוצר נחות מקרן פנסיה. 

מקובל להניח שמבוטחים מעל גיל 50 שנכנסים כעת לביטוח פנסיוני יש להפנות לקרן פנסיה מכיוון שאלמנט הוודאות שלהם בקרן עדיף על מחיר קיבוע תועלת החיים בביטוח מנהלים .  

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל