איתור טעויות חישוב בפוליסה מסוג גמלא ב

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

איתור טעויות בפוליסות גמלא ב

טעויות בפנסיה ובחיסכון המצטבר

פוליסות מסוג גמלא ב נמכרו בעבר כפוליסות ביטוח למטרת חיסכון פנסיוני שהבטיח פנסיה חודשית בפרישה , ביטוח חיים לכל מקרה פטירה לפני הפנסיה וניתן היה לצרף אליו גם ביטוח מסוג אובדן כושר עבודה. ברבות השנים אותרו טעויות חמורות בחישוב החיסכון בפוליסות מסוג גמלא ב ואת המחיר היקר משלמים , איך לא  , החוסכים.

מדוע מתבצעות טעויות חישוב לרעת החוסך בפוליסה מוג גמלא ב

טעויות מיכון ומחשב בחברות הביטוח

אחת החולות הרעות בניהול חסכונות העמיתים בחברות הביטוח ידועה בגלל טעויות החישוב וייחוס הכספים לפוליסה. טעויות אלו מתרחשת במערכות המחשב של חברות הביטוח וכתוצאה מכך מתבצע חישוב שגוי של זכויות המבוטח.

מספר השנים הרב שבהן נוהלו הכספים, רגולציה אגרסיבית בעשור האחרון והקושי לעקוב אחר שינויים בפוליסה גורמים לטעויות חמורות בחישוב החיסכון. חברות הביטוח אומנם מנסות למנוע את הטעויות על ידי מערכי בקרה אך כמות הטעויות עדיין גבוהה מאוד.

טעויות אנוש מיכון ומחשב בחברות הביטוח

את החישובים המופקים ממערכות המחשב מבקר על פי רוב איש מקצוע בחברת הביטוח. הוא מקבל את הנתונים הגולמיים המופקים מהמערכת , במידה וניתן גם את היסטוריית השינויים . טעויות אנוש הן חלק מהחיים , אבל כאשר זה נודע לחיסכון העמית – זה כבר יכול להיות ההבדל הכואב באיכות החיים של הפנסיונר.

בדיקת פוליסה – ראוי לבצע גם לפני הפרישה

חוסכים המבצעים בדיקת פוליסה מסוג גמלא ב לפני הפרישה מרוויחים למעשה את הזמן טרם הפרישה לטובת הערכות נכונה ובריאה יותר , אפשרות לתקן את הפוליסה במועד מוקדם טרם הפרישה ומאפשרים לבודק הפוליסה לבצע בדיקת פוליסה באיכות הגבוהה ביותר .

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

נושאים קשורים : משיכת כספים מביטוח מנהלים , משיכת כספים מקרן פנסיה , משיכת כספים מקרן השתלמות, משיכת כספים מקופת גמל , בדיקת פוליסה , הנחה בדמי ניהול , איתור כספים אבודים , איתור כספים בדיקה חינם בבנק ישראל

 מודעות גוגל