מילון הביטוח : מסלולי השקעות בקופות הגמל

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

מסלולי ההשקעה בקופות הגמל

מסלולי השקעות בקופות הגמל  |בשנים האחרונות החלו להפעיל קופות הגמל וקרנות ההשתלמות מסלולי השקעה שמטרתם להתאים את אופי ההשקעות כספי החיסכון לפרופיל המשקיע של החוסך. קופות אלו נקראת קופות מסלוליות. 

בדיקת קופת גמל | פגישה אישית עם יועץ אצלך בבית |  

השאר פרטים ונציג מקצועי יחזור אליך 

משרד האוצר מקנה חשיבות רבה להתאמת מסלול ההשקעה בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות לגילו של החוסך. המודל הצ'יליאני אמור לפתור את הסוגיה המדאיגה הזו , אבל כמו כל כוונה טובה שלח האוצר – היישום מתמהמה . 

מסלולי ההשקעה מאפשרים לחוסך לפזר את כספי החיסכון בין מסלולי השקעה בעלי סיכון שונה. מקול להניח שככל שאדם מתקרב לגיל פנסיה הוא יעדיף השקעה סולידית על פני השקעה פחות סולידית על מנת להמנע מירידה בגובה התיק ופגיעה אנושה בכספי חסכון שנבצרו במשך שנים .

בקופות הגמל פועלים מסלולי ההשקעה תחת מספק קטגוריות .

קופה שמחזיקה מספר מסלולים נקראת – קופה מסלולית .

לא בכל הקופות קיימים מסלולי השקעה וקופות אלו נקראות קופות כלליות.

לקופות המחזיקות מסלולי השקעה יתרון בולט בעת משבר או פריחה כלכלית  – ניתן לעבור בין מסלולי השקעה בתוך הקופה תוך 3 ימים ולנהל את ההשקעה ביעילות – מה שאומר – רווח כספי ללקוח או המנעות מהפסדים בגלל תנועות איטיות של היצרן הפנסיוני .

מסלולי ההשקעה הקיימים בקופות הגמל  ( הקישור מוביל לרשימת מפורטת )  : 

כללי  ,  מניות,  אגח מטח,  שיקלי, מדד, ללא סיווג ,לא מניות, עד 10% מניות , ממשלתי , כללי  ,מניות ,מניות ישראל , מניות חו"ל , מניות הייטק  , לא מניות , אג"ח  , אג"ח צמוד מדד בינוני  , אג"ח קונצרני  , אג"ח צמוד מדד טווח בינוני , אג"ח קונצרני , אג"ח צמוד מדד טווח ארוך , אגח טווח קצר ,  אגח לא צמוד  ,  אגח בינלאומי , אגח ממשלתי  ,  אגח ללא מניות  , טווח בינוני  , טווח ארוך , מט"ח , מטח טווח קצר  ,  מטח דולרי  , מטח יורו  , שיקלי , שיקלי טווח קצר ,  שיקלי טווח ארוך , טווח קצר  , כספית  , מדד , מדד ללא מניות  , מדד ,  מדד טווח ארוך , ללא סיווג , חו"ל

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

  חישוב פנסיה | מילון הביטוח | איתור כספי נפטרים | תכנון פיננסי

החזרי מס לשכירים – הכי משתלם בישראל 

תכנון פיננסי – INFOBIT.CO.IL

מודעות גוגל