מילון הביטוח : ביטוח גמלא – גמלא ב

מודעות גוגל

מילון הביטוח : ביטוח גמלא – גמלא ב

גמלא ב' היא ביטוח גמלא ( ביטוח קצבה ) שנמכר בעבר על יד חברות הביטוח כפוליסת גמלא שכללה רכיב חיסכון ויבטוח למקרה פטירה. בפוליסה מזוג גמלא ב' גלומם מקדמי קצבה שנחשבים כיום לטובים בכ 40% מאלו המשווקים על ידי חברות הביטוח .

גמלא ב' | גמלא זו היא אחת מתוך משפחה של ארבעה סוגי גמלאות שנמכרו בעבר ובנוסף אליה נמכרו גם גמלא א' , גמלא ג' וגמלא ד' .

 

בדיקת פוליסה

 גמלא ב היא פוליסה שבבסיסה מאפשרת קבלת פנסיה חודשית מחברת הביטוח. חישוב הקצבה והחיסכון לפורש לפנסיה נעשית חלקה באופן ידני ולכן בעלי פוליסות מסוג גמלא ב חשופים לטעויות חישוב ידניות , טעויות חישוב שמתרחשות במערכות המידע של חברות הביטוח ומחוסר בקרה על גובה סכומי החיסכון. 

 

גמלא ב' – פוליסות אלו בן בין הותיקות שנמכרו ומופיעות לא פעם במהלך איתור כספים כפוליסות ללא דורש שבעליהן לא יודעים על קיומם או שהם מאתרים אותם באמצעות שירות איתור כספים.

גמלא ב' – חישוב פנסיה וחיסכון  | על מנת לחשב את סכום החיסכון הנכון בגמלא ב ישל וודא שכל הנתונים עליהם מדווחת חברת הביטוח אכן נכונים. כיום חברות הביטוח עדיין מבצעות חישוב ישני של סכום החיסכון הצבור וגובה הפנסיה וחופשות את המבוטחים להפסדים בתוכניות מסוג גמלא ב' 

 

לא יוצאים לפנסיה בלי בדיקת פוליסה

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם. מספר הטלפון שלנו לשירות בתשלום בלבד 058-4363632

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מילון מונחי הביטוח של אתר הכלכלן שם לעצמו מטרה להציג מונחים שגורים ומושגים מקצועיים בעולם הביטוח הפנסיוני בשפה שתהיה מובנת לכולם. במידה ומצאתם לנכון שיש צורך בערכים נוספים או שתרצו הרחבה לערך מסויים צרו איתנו קשר באמצעות תיבת הקשר בתחתית העמוד. אנו מאחלים לכם שימוש פורה במילון מונחי הביטוח . השימוש במילון חופשי וניתן להוריד ולהעתיק ממנו חומרים ללא קבלת רשות מראש אך כמובן שנשמח לקבל קרדיט מתאים.

 

מודעות גוגל