מילון הביטוח : המוצרים המאפשרים פנסיה חודשית ו/או קצבה חודשית

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

המוצרים המאפשרים פנסיה חודשית ו/או קצבה חודשית

אילו מוצרים משלמים פנסיה חודשית  ?  בשוק הביטוח מספר מוצרים המאפשרים לחוסך לממש את החיסכון בצורה של פנסיה חודשית .  להן רשימת המוצרים ומספר מאייפנים עיקריים שלהם

פוליסות ביטוח עם מקדם קצבה מובטח

חברות הביטוח אומנם חרטו על דגלן את ביטוח המנהלים כמוצר המבטיח מקדם קצבה מובטח כנגד עליה בתוחלת החיים אך מספר הפנסיונרים של חברות הביטוח עומד כיום על כמה אלפים בלבד . פוליסות אלו הנמכרות כיום ונמכרו בעבר מבטיחות את מקדם הקצבה שמאפשר המרה של החיסכון הצבור בגיל פרישה לקצבה חודשית.

קרן פנסיה חדשה  מקיפה או קרן פנסיה חדשה כללית

אי שלא מסתכלים – הפנסיה היא המלכה של השוק הפנסיוני. מוצר להמונים המאפשר קבלת פנסיה חודשית בגיל פרישה , אפשרות לסכום הוני על חשבון חלק מהפנסיה החודשית , לקרנות הפנסיה מבחר מסלולי פרישה עם אפשרות לקבוע מראש מה תהיה פנסיית בן/בת הזוג לאחר מות הפנסיונר חו"ח

מוצרי הגיל השלישי בחברות הביטוח

מוצרים שפותחו בשנים האחרונות ומאפשרות להמיר חסכונות חד פעמיים לפנסיות חודשיות במגוון מסלולים . לחלק מהמוצרים מקדם קצבה מובטח והבטחת ריבית לתקופה קצובה. משמשים חלופה לקרנות הפנסיה ופוליסות ביטוח. במוצרים אלו כלולה גם האנונה החודשית ומוצרי ההון .

קרן פנסיה ותיקה

קרנות אלו נעולות בפני הצטרפות חוסכים חדשים. העמיתים בקרנות אלו יימשכו את החיסכון שלהם בגיל פרישה בצורה של פנסיה חודשית.

קופת גמל / קרן השתלמות

לא מאפשרת לקבל את החיסכון בצורה של פנסיה חודשית. על החוסך בקופה זו להעביר את הכספים לקופה משלמת או למוצרי הגיל השלישי או קרן פנסיה בחברות ביטוח ולהמיר את הכספים החד פעמיים לקצבה חודשית .

 

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

 

מודעות גוגל