החזרים מחברות הביטוח

הכלכלן 2018

הכלכלן האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית אתר בלתי תלוי לנושאי פנסיה ביטוח קופות גמל וזוכיות ביטוח לאומי

מודעות גוגל

החזרים מחברות הביטוח

באתר הכלכלן אנו מאמינים ביצירת ערך מוסף ללקוחותינו ובאפשרות להשביח את נכסי הלקוח באמצעות בדיקה כלכלית מדוקדקת , תוך ניצול הידע והניסיון הייחודי של מפעילי האתר . ניתן לפנות לבקשת שירות באמצעות השארת פרטים בתחתית עמוד זה.

איתור כספים אבודים – פיצויים  – פנסיה – כספי הורים

חברות הביטוח , פנסיה , גמ והשתלמות בישראל מנהלים למעלה מ 15 מליארד שקלים ללא דורש. כספים אשר שיכים לחוסכים שלא יודעים על קיומם או שפשוט אבדו את הקשר עם החיסכון תוך כדי מעבר קופות הגמל מהבנקים , הרכישות והמיזוגים של קרנות הפנסיה וחברות הביטוח .

אנו מצעים שירות איתור כספים המבוסס על ידי ייחודי ויכולת לאתר את כספכם וכספי הוריכם.

בדיקת החיסכון בפוליסה  – בפנסיה – בקופת החיסכון

למה צריך לבדוק את החיסכון  ?

בדיקת החיסכון נדרשת מכיוון שבמערכות הניהול מתרחשות טעויות חישוב. הטעויות מתרחשות למרות ההשקעה המסיבית של הגופים ומערכי הבקרה .

למה הלקוח צריך לקחת יוזמה  ?

בדיוק מפני שהחיסכון שייך לו והוא זה שאמור להתפרנס ממנו ביום מן הימים. כיום כבר מקובל שהחוסך לוקח על עצמו חלק מהאחריות לניהול החיסכון ומוטל עליו לבדוק מעת לעת את הלימות החיסכון  .

בפוליסות הישנות מתבצע בחברת הביטוח חישוב ידני שמוסיף מקום לטעויות חישוב . אם זה קורה בפוליסה שלכם – זה מאוד לא נעים  .
גילוי מוקדם של טעות – חוסך כסף ועוגמת נפש מיותרת .

לקראת פדיון – בדיקת חיסכון בפוליסות ביטוח – קופות גמל – קרנות פנסיה – קרנות השתלמות
בדיקה מדוקדקת והמלצה לגבי הלימות ונכונות הסכומים בפוליסות ביטוח , קרנות פנסיה , קופות גמל וקרנות השתלמות , טרם הפרעון . הבדיקה תעניק לך כלים לדרוש מהיצרן הפנסיוני את מלוא הכספים המגיעים לך , או תאשר את הלימות הסכומים המוצגים ותקנה לך שקט נפשי .

משיכת כספים מחברות ביטוח – ללא תורים – ללא המתנות

מחברות ביטוח – קרנות פנסיה – קופות גמל – קרנות השתלמות
השירות שמקצר עבורכם את הדרך לקבלת הצ'ק המיוחל . באמצעות שירות זה אנו נבצע עבורך את הליך פדיון הסכפים בחברת הביטוח , נגיש את הטפסים , נחכה בתורים , נשתדל ונזרז ונגיש אליך את הכספים על מגש. שירות פינוק שחוסך עוגמת נפש , זמן יקר , התמודדות באולימפיאדת הטפסים והמתנות ארוכות

רווח ברור ומיידי  – הנחות בדמי ניהול – הרווח כולו שלך !

הבדיקה שיכולה לחסוך לך עשרות אלפי שקלים !!! הבדיקה כוללת בדיקת דמי הניהול הנגבים מחשבונו / חסכונו של המבוטח – העמית , חושפת טעויות בחישוב דמי הניהול , בגביית דמי הניהול ולעיתים אף בקביעת דמי הניהול . חשוב לדעת שהחזר בגין דמי ניהול שגויים על פני שנים של טעות יכול לזכות את החוסך בעשרות אלפי שקלים .

חישובי ריבית ובדיקת כדאיות
השירות מציע בדיקה כדאיות , נכונות ובקרה של תשלומים , הלוואות

תודה על הפניה לאתר הכלכלן !האתר נמצא בבעלות פרטית מלאה והשירותים בו כרוכים בתשלום . אנא השאירו פרטי התקשרות ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

מופעל ע"י Fast Secure Contact Form

מודעות גוגל